Designprijs Rotterdam 1999 - 47 Genomineerde producten  
  
   

  

10 Derk F. Thijs   
Thijs Industrial Designs - Roeifiets THIJS 222  

14 Erik Kessels en Harmine Louwe   
Kesselskramer - Covers PS-bijlage van het Parool  

16 Erik Kessels    
Kesselskramer - Buitenreclame op tram voor het Parool  

23 Hans  Muller en Zwart & Jansma Architecten   
Zwarts & Jansma Architecten - KW4-20 onderdoorgang Rijksweg A4 over Stompwijkseweg  

24 Katja Prins   
zelfstandig ontwerper - Serie colliers en ringen  

27 Ted Noten   
zelfstandig ontwerper - Kauw je eigen broche  

28 Hella Jongerius   
zelfstandig ontwerper - Pushed Wash-tub  

43 Joep van Lieshout   
zelfstandig ontwerper - Mobile homes (the good, the bad & the ugly)  

45 Barry de Bruin   
Studio Dumbar - Huisstijl voor CAPAC Uitzendbureau  

47 Maarten Jurriaanse   
Studio Dumbar - Huisstijlhandboek Ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij  

48 Lijn 5 ontwerpers    
Lijn 5 ontwerpers - De Tribune  

57 Niels van Eijk   
zelfstandig ontwerper - Cowchair  

59 Wolfram Peters e.a.   
n|p|k industrial design - Lensmailer  

75 Karel Martens   
zelfstandig ontwerper - Belettering gevel Veenman drukkers, Ede  

80 Kjell Kuizenga   
zelfstandig ontwerper - NUVO 2000  

85 Hella Jongerius   
zelfstandig ontwerper - B-keuze servies  

86 Thi Thu Truc Vo   
zelfstandig ontwerper - k'kit  

99 Matijs Korpershoek   
zelfstandig ontwerper - Magnetic Case  

104 Jop van Bennekom   
zelfstandig ontwerper - Re- Magazine #1, #2, #3  

114 Robert Beckand, Rens Muis, Pieter Vos   
75B -  01 posters  

116 Robert Beckand, Rens Muis, Pieter Vos   
75B - Game Over  

142 Claudy Jongstra   
Nót tom dick & harry -  Vilt DH001 en Vilt GP003  

147 Peter Krouwel, Jan Witte, e.a.   
n|p|k industrial design - Cycleforce  

150 Koerszeinstravangelderen architecten    
Koerszeinstravangelderen - Tuimelhuis  

151 Peter van der Veer   
Van der Veer Designers - Axis  

155 Marcel Wanders   
Wanders Wonders - Serie lampen 'Shadows'  

156 Marcel Wanders   
Wanders Wonders - Medailles Gay Games  

170 Marco Besten en team   
Wavin Marketing & Technology - Azura Infiltratie-unit  

178 Thomas Buxó   
OK grafisch ontwerpers - You have the Right to Remain Silent  

184 Thomas Buxó, Jolanda Huntelaar en Richard Niessen   
OK grafisch ontwerpers - Sec. 2  

188 Jan van Grunsven en Arno van der Mark   
zelfstandig ontwerpers - 301 Steps (Daylight/Tungsten)  

222 Martijn Hoogendijk, Wiebe Boonstra en Marc van Nederpelt   
Dumoffice - Daytona  

230 Evelien van Veen, Simone Drost en Marcel van der Veer   
Drost en Van Veen Architekten -  Waternet  

244 Rein van der Mast   
Logic Electronics BV - The Logic Lantern  

245 Ineke Hans   
zelfstandig vormgever -  Huis-Tuin-en-Keuken-tafeltje (ordinairy table)  

249 Erik Jan Kwakkel, Peter van der Jagt en Arnout Visser   
zelfstandig vormgevers - Functionele Tegels  

255 Wouter Spoor   
zelfstandig vormgever - Kas Oosterhuis - Ilona Lénàrd duografie  

262 Nikki Gonnissen en Thomas Widdershoven   
Studio Gonnissen&Widdershoven - Het persoonlijke in het grafisch ontwerp  

272 Sebastiaan Straatsma   
zelfstandig vormgever - Rubber no. 14  

277 Ruud Jan Kokke   
Kokke Product en Design - Wijkarena  

278 P. Bannenberg, W.v.Dijk, K.Klaasse, M.Linnemann   
NL-Architects - Warmte Overdracht Station (WOS 8)  

293 Roelof Mulder   
Studio Roelof Mulder - Forum: Massa  

304 Robin Uleman, Tirso Francés en Ron Faas   
Dietwee - Affiche Filmtheater 't Hoogt  

312 Richard van der Laken en Pepijn Zurburg   
De Designpolitie - Ik Red!  

315 Richard van der Laken, Pepijn Zurburg en Herman van Bostelen   
De Designpolitie - Raad voor Cultuur  

320 Jan Broekstra en Sander Luske   
JKN Arnhem - Coffee-juice bar  

321 Jan Broekstra en Sander Luske   
JKN Arnhem - Vaan Frits